biere nożyczki

I zaczynam wycinać tą kolorową wycinankę. Myśli, słów nigdy nie wypowiedzianych, obrazków, wiórków i skrawków. Zrobię z tego taki ładny ulepczyk, będe nim podrzucać jak Zośką, to tu to tam.

niedziela, 31 lipca 2011

Zagrzybieni


I wcale nie po basenie. Nastała nam miłościwie panująca jesień, wraz z nią grzyby. Gotowałam sobie kalafiorka, szkoda mi było wody z niego wylewać, ugotowałam na niej grzybową. I co się dziwisz? Bardzo dobra zupa wyszła. Do tego moja olejowa miksturra, którą to w ramach odnowy biologicznej w siebie pakuję. Olej lniany rules! A niech se Kury gdaczą, że szpitalnie, mój jest ten kawałek podłogi, na dodatek miało być o grzybach, a co wyjdzie z tego, to ja już proszę państwa nie wiem.

Miał być taki sobie spacerek, wyszło czołganie się w krzakach i śledztwo pełne. Zostały przepłoszone sarny ze swojej cichej ostoi, w której przekopany został, kawałek po kawałku, materiał dowodowy.Ciąć kozaka każdy potrafi, szkoda, że to nie kurki, mam tylko jedno liche kurkowe miejsce, ale mi je jakieś bractwo wyskubuje.I te kolory magiczne, odbiór, przepływ informacji do mózgu i zachwyt. Jakie to proste:)

3 komentarze:

 1. Matka Chrzestna1 sierpnia 2011 13:59

  Oj tak tak, oj tak tak - jak MALOWANE ! HEJ !!!
  Samam widziała jak je Ania rychtowała do zimy :)

  I obiecałam sobie,że nakoniecznie i musowo mi
  jeszcze raz Paulince " podokuczać " i też sobie
  takich SMAKOWITOŚCI do chałupy przywieźć. HEJ !!!
  Całuję , pozdrawiam i ufam,że będziemy się wkrótce WESELIŁY ( li ) w Złotoryi ☺♥☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Ano ano, zapraszam nieustająco! Fristajlo i Bela Mari w wannie też :)
  Poweselimy się, pewnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma niczego lepszego niż zachwyt.
  Zupa ze szczyptą zachwytu i spacer z zachwytami co krok i spotkania z ludźmi też (a może przede wszystkim) ... i już człowiek zdrowy!
  Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń