biere nożyczki

I zaczynam wycinać tą kolorową wycinankę. Myśli, słów nigdy nie wypowiedzianych, obrazków, wiórków i skrawków. Zrobię z tego taki ładny ulepczyk, będe nim podrzucać jak Zośką, to tu to tam.

środa, 19 października 2011

Puszkin!

Było ich, czekaj: kontrabasista, który przypominał mi psa z Never ending story, bogata sekcja dęta - kapitalny klarnecista i także zacny puzon, do tego mmmmmm charyzmatyczny bębniarz, sztywny jak żołnierzyk akordeonista i ona, Lulu, dziewczyna grająca na skrzypcach. W typie całkowicie włóczykijowskim, wycofana, zasłuchana.Od 7 lat w Podróży.
Takie chwile jak ta powodują, że jestem do dna, całkowicie szczęśliwa. Z opisu netowego wiało starą Odessą, ale przeskoczyli nasze oczekiwania i pozwolili odlecieć.
Puszkin! i my zgromadzeni ciasno przy stoliczku, zasłuchani, rozbawieni, pijani lekko tym piwem i tą muzyką czarodziejską.
Jestem teraz rozkochaną Rebeką, na którą czar rzucił niecny, rozhulany Cygan. Skaczę przez płotki, kruszę mury aroganckiej nietolerancji.
Troszkę mnie tylko zasmuciło, że śpiewali po rosyjsku - nasi bracia z Ukrainy. No, ale nie każdy musi być rozmiłowany galicyjsko z nakręceniem na Lwów, gdzie wszystko co rosyjskie kojarzy się niestety szablonowo.

4 komentarze:

 1. Matka Twa chrzestna20 października 2011 12:22

  Paulinka - czyli :))) Basia - odsłuchała ze mną kapeli i stwierdziłyśmy , że niezły klimacik !

  Ty to się najeździsz i nasłuchasz - kapitalna
  sprawa ( takie wypady i odloty )...

  Ciekawa jestem , jaki będzie weekend ? ! ?

  Buziaki jak NIEWIEMCO i pozdrawiam cieplutko ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. SUPEROS!  ps.psa z newerending? hahahahah ;DDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, Kochanieńkie:)
  Miło mi, że tu zaglądacie, weekend....no właśnie. Uciekam w świat. I napiszę później o tym.

  Doro:) Ten na obrazku to nie ten, tamten naprawdę był podobny, i jeszcze w tych swoich niedźwiedzich podrygach powodował u mnie spazmy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Paulisia nie pisze, olewa sprawe, tu apel do komentatorow: nie czekajmy i stworzmy bloga zlozonego z samych komentarzy, po co nam ona

  OdpowiedzUsuń