biere nożyczki

I zaczynam wycinać tą kolorową wycinankę. Myśli, słów nigdy nie wypowiedzianych, obrazków, wiórków i skrawków. Zrobię z tego taki ładny ulepczyk, będe nim podrzucać jak Zośką, to tu to tam.

niedziela, 3 kwietnia 2011

Ziuuum


skrzydlo prawe /szszszsz/


skrzydlo lewe /szszszsz/

Jestem tu i nie moge sie powstrzymac od pisania, mimo brakow polskich znakow i kabla do prawdziwego aparatu, gdyz to, co mi sie dotad wydawalo okazalo sie byc prawda i od tej pory bede knuc, szukac, weszyc, by lataaaac!
Przy starcie piszczalam pod nosem z ekscytacji:) podbudowana pozniej najdrozszym ginem z tonikiem, jaki pilam, caly lot z aparatem przy szybie przerabialam konfiguracje morza, ladu, jezior i chmur.A i gacie weszly spokojnie do torby, gdyz plecak okazal swe podwojne oblicze.
C.D.N

10 komentarzy:

 1. Oh, Siostra! Ty latawcu ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie chciałam tak dosadnie ;DDDDDDDDD

  OdpowiedzUsuń
 3. PAMIĘTAJ O KAMIENIU z JELENIEJ GÓRY! Z Jasnej, psieprasiam....

  OdpowiedzUsuń
 4. Ech tam znowu dosadnie... Nie pozostawajmy w pętach mowy potocznej :)
  Ze słownika etnograficznego: Latawice, są istotami eterycznymi, przybierającymi postać powabnych panien aby uwodzić żonatych mężczyzn. Ich cechami charakterystycznymi są długie, złote, rozplecione warkocze, świecące, widmowe skrzydła oraz maleńkie, gwiaździste oczy, którymi zniewalają swoje ofiary.
  Latawice pojawiają się w nocy, kiedy ofiara śpi i rozkochują ją w sobie do szaleństwa. Potem przybywają co noc i pieszczotami po woli doprowadzają ją do obłędu. Kochanek latawicy traci zainteresowanie światem, ucieka od ludzi i zabaw wyczekując tylko czasu ponownego spotkania. Ludzie tacy nie żyją długo gdyż trawieni nienaturalną miłością i pożądaniem szybko się wypalają i umierają.
  Kiedy latawica zbyt długo zwleka z odejściem i w ten sposób doczeka świtu, traci warkocz i skrzydła a po siedmiu dniach i trzech godzinach umiera jak zwykły człowiek. Kochanek latawicy nie jest jednak i wtedy wolny od jej uroku i umiera z żalu wkrótce potem.
  Niewielu jest w stanie oprzeć się urokowi latawicy. Pewną szansę na uwolnienie się od niej daje okadzanie ciała dymem z krowiego łajna oraz picie i nacieranie się naparu z ziół: woniei, stulika i lastowniczka.
  Czasem zdarza się, że poruszona wielką miłością męża latawica sama odstępuje od swojej ofiary, są to jednak przypadki bardzo rzadkie.
  Znane są też męskie latawice czyli Latawce, urodziwi młodzieńcy o długich, złotych włosach, widmowych skrzydłach i gwiaździstych oczach jak u latawic.

  OdpowiedzUsuń
 5. ...ale też i:
  LATAWICA:
  1. kobieta lubiąca przebywać poza domem, uganiać za rozrywkami
  2. niedomatorka
  3. trzpiotka, wiercipięta
  4. niecnota, swawolnica

  A chmury boskie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Są jeszcze wodnice. Też urocze!

  OdpowiedzUsuń
 7. A jakże! Choć moją faworytką w tej tematyce, zdecydowanie jest Mamuna, a w zasadzie (wstyd przyznać)... jej piersi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Załapałaś bakcyla Ikara :)

  OdpowiedzUsuń