biere nożyczki

I zaczynam wycinać tą kolorową wycinankę. Myśli, słów nigdy nie wypowiedzianych, obrazków, wiórków i skrawków. Zrobię z tego taki ładny ulepczyk, będe nim podrzucać jak Zośką, to tu to tam.

niedziela, 8 grudnia 2013

Łestern

Jak tu wrócić, po amerykańsku? Zdecydowanie rola kowboja mi się przejadła, przede wszystkim przed siódmą w radiowych reklamach, że wszystko rajt, glamur,o-kej, łonderful. Niby po amerykańsku nie chcę, a jednak muszę :) to pokazać mojemu bratu. Ten całotygodniowy plac zabaw, dla tych, co lubią ostro poszaleć. Odtąd, czerwony pył kortów tenisowych * gdybym grała, kojarzyć mi się będzie z jednym, z łesternem budowlanym w domu. I czerwone twarze goniące tatanka, będą zawsze przyprószonymi ceglanym pyłem budowniczymi. Skradającymi się na kolanach tropicielami... starej cegły, czy odpowiedniej dziury z piaskiem do pozyskania.


Po łowach, gdy adrenalina już opadła, spłukana deszczem ze szlaufa czerwonej rzeki, wyłoniło się to coś, co dało poczucie osobiste, mówiąc barejowo, poczucie osobiste że się dało. Że się dało zrealizować pomysł. Wiadomo, że były: można było niżej, albo szerzej, albo z wypełnieniem ze sznura konopnego, którego nie mam. Kiedyś go znajdę. Tak czy siak beton przestał pylić, główna ulica w miasteczku zrobiona.

9 komentarzy:

 1. A dlaczego Twoje zdjęcie jest apsajd dałun. Musiałem obrócic laptopa do góry klawiaturą (nogami). Podłoga mi sie podoba :). Podaję dłoń pełną dobrych zyczeń

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest tak, bo tak zostało zrobione, gdy padłam. Dzięki za życzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Główna ulica świetna i miasteczko super!

  OdpowiedzUsuń
 4. I jest tak, jak miało być! Mój sceptycyzm znów wziął w łeb!
  Brawo Córeczko! Ukłony dla pozostałych wykonawców :)

  A sznur do obtykania to może od tego, co mu się "...ostał ino sznur"?

  OdpowiedzUsuń
 5. wielki come back! moj ty swiecie, brawo babo. a atentata tez widze nie proznuje. niedlugo nic, tylko letnikow przyjmowac. buzka,K.

  OdpowiedzUsuń
 6. - O Ciocia wróciła! Ciocia! Co nam Ciocia przywiezłaś?
  - Pył dzieci, pył i proch tej ziemi.
  I Ciocia włączyła się do ruchu.
  -Uważaj tylko Ciocia na ronda, tam ponoć zmiana pierwszeństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja pierdziulę, ty to byś się z moim chłopem dogadała, cała akcja wypisz wymaluj w jego stylu - też w cegłach ciętych gustuje, i w akcjach w które on jeden jedyny wierzy na początku, a na koniec których sceptykom wychodzą oczy ze zdumienia :) Gratuluję, pięknie wam to wyszło. I co teraz, co następne?

  OdpowiedzUsuń
 8. Twa ksesna matka7 stycznia 2014 15:11

  Zdolna z Ciebie Kobitka - i podłoga i CZEGO się nie tkniesz nabiera uroku i zachwyca !

  OdpowiedzUsuń