biere nożyczki

I zaczynam wycinać tą kolorową wycinankę. Myśli, słów nigdy nie wypowiedzianych, obrazków, wiórków i skrawków. Zrobię z tego taki ładny ulepczyk, będe nim podrzucać jak Zośką, to tu to tam.

poniedziałek, 21 marca 2011

Teoretycznie


Przyszła wiosna. Nie znaczy to, że nie musiałam rano skrobać szyb, ale świadomość już inna i ewentualny śnieg można traktować tak, jak się powinno - jako anomalia. Sprawa jasna.
Wraz z wiosną rozbudził się uśpiony instynkt gniazda i działam w domu. Obecne prace dotyczą budowy mebli. No i jakby to nie brzmiało, są to naprawdę drewniane meble na miarę...
Ojciec nazwał ten model: komplet WILMA, w nawiązaniu do Flinstonów, oczywiście. Cieszy mnie fakt, że stuletnie belki nie zostały spalone w piecu, będą trwały nadal, a mebelki nijak się mają do paździerza z Ikei. Marcin stwierdził, że bardzo pomysłowo to robimy, jak już się zawalą te dwa świerki, co to mi za domem rosną (wszyscy o tym kraczą) będzie schron jak znalazł.
Jak skończę, a kiedyś może to nastąpi, to obfotografuję i pokażę, na razie budowa trwa. Kafle znalazłam w stałym miejscu w Z. Pani wyliczyła, że mam do zapłacenia 5,50 PLN. Fantastyczne zakupy:) Płyta OSB wraz z uchwytami wyszła najdrożej...

Kolejnym pięknym przejawem wiosny był strój, o którym Michałowi się przypomniało wieczorem, a raczej mnie się przypomniało podczas nieskutecznych prób rozpalenia w piecu. Strój do szkoły na pierwszy dzień wiosny, na konkurs.
Chłopak był generalnie załamany, że musi z siebie zrobić idiotę, komentarzom nie było końca i w sumie miał skopany humor tak długo jak o tym nieszczęściu pamiętał. Na szczęście na weekend zapomniał. Na szczęście ja pamiętałam - o dziwo.
No i wszelkie głupie propozycje zostały odrzucone, wygrała opcja najbardziej wiosenna, luzacka i nieskomplikowana pt: LIŚĆ MLECZA:)))

P>S> Teoretycznie to był tętniak. W praktyce go NIE MA !!!!

4 komentarze:

 1. Po pierwszym tomografie przynajmniej TO miałam w głowie... A teraz?... Szkoda gadać!... :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie się cieszę i gratuluję!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja gratuluję także!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Żem ze wsi - widać po stylu, ale żem z globalnej wiochy, tego nadto!
  Informować w internecie o niedoskonałościach drugiego człowieka? Fe, nieładnie!
  Dziewczyny Miłe! Dziękuję za gratulacje! Że głowa pusta - to dlatego? :)))
  Pani Doro! Szukałam, nie znalazłam - kto zmalował ten subtelny profil z wyskubanym czołem, w czerwonym odzieniu?
  Odpowiedź miała być w poniedziałek...

  OdpowiedzUsuń